Jätka sisuga

Enamik kaasaegseid tööstusparke on ülesehitatud sarnase kontseptsiooniga ja sageli on tegemist sarnaste eelistega:

  • soodne asukoht,
  • hea transpordi juurdepääsetavus,
  • infrastruktuuri kättesaadavus jne.

Kõik need eelised pole ainulaadsed, vaid peegeldavad tööstusparkide olemust: valmistada ette mugav koht uutele ettevõtetele piirkonda tulekuks.

Meie arvates on olulisem pigem just see, millega tööstuspargid teineteisest erinevad ja millist kasu toovad need erinevused klientidele.

SA Ida-Viru Investeeringute Agentuur (IVIA) arendab tööstus- ja äriparke, mis on üles ehitatud lähtuvalt klientide vajadustest ning erinevad oma spetsialisatsioonilt. IVIA-s rõhume lisaks kaasaegsele infrastruktuurile ja mugavale asukohale ka järgnevatele olulistele teguritele:

Kiirus

Tänu kehtestatud detailplaneeringutele  saab ettevõte kohe alustada projekteerimist ja seejärel ehitamist.

Kogemus

Oleme olnud usaldusväärseks partneriks klientidele üle 10 aasta, arendades tööstusparke ning pakkudes soft-landing tugiteenuseid.

Finantseerimine

Valides Ida-Virumaa tootmise rajamiseks saab kasutada unikaalset toetuste võimalust summas kuni 15 miljonit eurot iga investeerimisprojekti kohta.


IVIA-ga oled kohe stardivalmis

Aeg on raha!

Mõistame suurepäraselt, et investeerimise faas on ettevõtluses alati seotud kuludega. Mida lühem on see etapp (mida kiiremini toimub ehitusprotsess ja tootmise käivitamine), seda kiiremini alustab ettevõte müükidega, et investeeringuid tagasi teenida.

Investeerimiskiirus on igas äris oluline, kuid kiire tootmise käivitamine tähendab ka võimalust tuua uus toode turule konkurentidest kiiremini ja hõivata turuosa.

Aitame sul aega võita

Kui otsid kohta oma uue tööstushoone ehitamiseks, siis võta ühendust IVIA meeskonnaga. IVIA lahendustest kiiremaks on ainult olemasoleva hoone ost või rentimine.

Meie kruntide valmisolek ettevõtete tulekuks aitab tehaste ehitamise osas võita vähemalt 1 aasta (reaalsuses aga kordades rohkem).

Miks me oleme oma eelistes nii kindlad?

Sest meil on:

  • Kõikides äri- ja tööstusparkides kehtestatud detailplaneeringud.
  • Taristu on välja ehitatud kinnistute piirini ja kommunikatsioonid liidetud põhivõrkudega.
  • Äri- ja tööstusparkide maa on IVIA omandis ja müügiks valmis.
  • Jagame sinuga oma 10+ aastast kogemust, kuidas projekti elluviimisel tekkivaid küsimusi kõige paremini lahendada.

Oleme klientide jaoks ära teinud ajamahuka eeltöö, mis lühendab Teie investeerimisprioodi ajakulu märkimisväärselt.

Lähemalt IVIA tööstusparkidest:

IVIA tööstus- ja äriparkide kaardid

Allolevatel vahekaartidel on viie erineva tööstuspargi nimed. Kaartide vahetamiseks klõpsake endale huvipakkuva koha nimetusele.

Vabad, broneeritud ja müüdud krundid on kaartidel tähistatud erinevate värvidega. Klõpsates konkreetsele krundile, kuvatakse teave selle parameetrite kohta.

legend

Kruntide hinnad

  • Kruntide müügihind algab 20 eurost/m2, millele lisandub käibemaks.
  • Hind sisaldab liitumist kõigi olemasolevate kommunaalteenustega (liitumispunktid kruntide piiril), välja arvatud elektrivõrguga liitumine.
  • Elektriga liitumise maksumus sõltub eraldatud võimsusest ja tasutakse eraldi võrguettevõttele.

Võta ühendust!

Küsi lisainfot